Wyniki konkursu “Najpiękniejsza palma”

Pragniemy ogłosić wyniki Wielkanocnego konkursu na najpiękniejszą palmę.

Zostało zgłoszonych 27 wyjątkowych palm.

Miejsce pierwsze 🥇otrzymała praca wykonana przez Wiktora z grupy Skarby, miejsce drugie 🥈 zajął Jasiu z grypy Aniołki, miejsce trzecie 🥉 Blanka z grupy Skarby oraz wyróżnienie ☀️ otrzymała Diana z grupy Perełki 👏 👏 👏  

GRATULUJEMY 👏 👏 👏.

Tegoroczny konkurs został połączony z akcją charytatywną, której celem była zbiórka pieniędzy na leczenie p. Katarzyny Marzeńskiej- Łomacz, neurologopedy naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za włączenie się w tą akcję. Wszystkie palmy znalazły swojego kupca, a cały dochód został przekazany na zakup nierefundowanego leku, który może uratować życie p. Kasi. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze zaangażowanie i dobre serce ❤️