Wyjście do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Jarosławiu

Nasze przedszkolaki z grup Gwiazdki i Aniołki uczestniczyły w wyjściu do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Jarosławiu z okazji dni otwartych szkoły.

Podczas wizyty dzieci wzięły udział w audycji muzycznej. Miały okazję wysłuchać utworów wykonywanych na różnych instrumentach muzycznych.

Uczniowie zaprezentowali brzmienie wielu instrumentów 🥁 🎷 🎸 🎺 🎻 🪉 Nie zabrakło również aktywnej części spotkania – dzieci uczestniczyły w zabawach rytmicznych, które dostarczyły im wiele radości i pozwoliły rozwijać poczucie rytmu poprzez wspólną zabawę.

Wyjście było dla dzieci wartościowym doświadczeniem, które rozbudziło ich wrażliwość muzyczną 🎶