Nasze przedszkolaki z grup Gwiazdki i Aniołki uczestniczyły w wyjściu do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Jarosławiu z okazji dni otwartych szkoły.
Podczas wizyty dzieci wzięły udział w audycji muzycznej. Miały okazję wysłuchać utworów wykonywanych na różnych instrumentach muzycznych.
Uczniowie zaprezentowali brzmienie wielu instrumentów
Nie zabrakło również aktywnej części spotkania – dzieci uczestniczyły w zabawach rytmicznych, które dostarczyły im wiele radości i pozwoliły rozwijać poczucie rytmu poprzez wspólną zabawę.
Wyjście było dla dzieci wartościowym doświadczeniem, które rozbudziło ich wrażliwość muzyczną ![]()




