„Wizyta funkcjonariuszy z Powiatowej Komendy z Jarosławia w naszym przedszkolu”


Policjanci chętnie odpowiedzieli na zaproszenie z naszej placówki, organizując spotkania edukacyjne. Podczas spotkania opowiedzieli małym słuchaczom o swojej pracy, o tym co robią policjanci, kiedy i jak wezwać ich na pomoc. Przedstawili dzieciom także podstawowe zasady bezpieczeństwa: jak prawidłowo zachowywać się na drodze, w domu i podczas zabaw. Dla dzieci rozmowa z policjantem i zadawanie pytań było dużą atrakcją. Po takich spotkaniach przedszkolaki są bardziej świadome własnego bezpieczeństwa i bywa, że to właśnie one wskazują dorosłym jak należy przechodzić przez jezdnię🚦.
Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, gdyż w przekazaniu tych wszystkich ważnych informacji pomagał Miś policjant, który szybko zdobył sympatię naszych przedszkolaków.
Dodatkowo takie spotkania są zawsze doskonałą okazją by dzieci poznały zawód i pracę policjanta i dowiedziały się o tym jak ważna jest policyjna służba i bezpieczeństwo.
Dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu 🚓 🚓 🚓
« z 3 »