Poświęcenie Mikołajkowego Przedszkola

“W sobotę, 13 maja 2023 r., na Wzgórzu Świętego Mikołaja w Jarosławiu odbyło się poświęcenie Katolickiego Niepublicznego Mikołajkowego Przedszkola im. Świętego Jana Pawła II.

To niezwykle ważne wydarzenie dla całej społeczności przedszkola zgromadziło wszystkie dzieci, nauczycieli  rodziców oraz liczne delegacje polityków, samorządowców oraz wszystkich ludzi dobrej woli, którzy wspierali budowę tego dzieła.

Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył biskup senior diecezji charkowsko-zaporoskiej Marian Buczek z Ukrainy, który dokonał również aktu poświęcenia pamiątkowej tablicy.”

Poniżej fotorelacje z tego wydarzenia:
Uroczysta Eucharystia
Obrzęd poświęcenia przedszkola
Poświęcenie pamiątkowej tablicy i wnętrza

Radosne, wspólne świetowanie

Fara.tv – Telewizja Internetowa Rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej transmitowała uroczystą Eucharystię, która sprawowana była w kościele rektoralnym pw. św. Mikołaja w Jarosławiu.