Pierwszy dzień wiosny w Skarbach był pełen radości i uśmiechów. Tego dnia odwiedziła nas kolorowa Pani Wiosna. Przywitała się z wiosennymi postaciami, które z radością powitały jej przyjście. Wszyscy cieszyli się z nadejścia cieplejszych dni i budzącej się do życia przyrody. Na zakończenie nasze Skarby malowały piękne, kolorowe kwiaty w ogrodzie przedszkolnym, witając wiosnę w wyjątkowy sposób.
