Ogłoszenie wyników jesiennego konkursu


Nadszedł czas na ogłoszenie wyników naszego konkursu “Jesienne cudaki”. Za nim to jednak nastąpi pragniemy pogratulować wszystkim, którzy zaangażowali się w tworzenie tych niezwykłych prac. Jesteśmy mile zaskoczeni ilością zgłoszonych “cudaków”. Zostało zgłoszonych 32 prace. Do udziału zgłosiły się dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola. Każda z prac zadziwia nas pomysłowością, oryginalnością i sposobem wykonania. Dlatego każdemu artyście należą się wielkie brawa.

Spośród wszystkich prac dzieci wyłoniły następujących zwycięzców:

Miejsce pierwsze otrzymuje Judyta z grupy Skarby, oraz Bartosz z grupy Perełki.

Miejsce drugie Dawid z grupy Gwiazdki.

Miejsce trzecie Wiktor z grupy Skarby.

Dodatkowo zostały wyróżnione następujące osoby: Jakub z grupy Aniołki, Leon z grupy Perełki oraz Basia z grupy Gwiazdki.

Gratulujemy wszystkim twórczych i inspirujących pomysłów.

« z 2 »