Media o naszym Przedszkolu

“Nowe przedszkole w Jarosławiu. Będzie tam mogło uczęszczać aż sto maluchów!”

Taki tytuł nosi artykuł, który ukazał się w Nowiny24 i został zamieszczony 👉 TUTAJ 👈


Ukazał się również artykuł i nagranie w TVP3 Rzeszów, które dotyczy poświęcenia naszej placówki 👉 TUTAJ LINK 👈


O niezwykłym wydarzeniu jakim było poświęcenie Mikołajkowego Przedszkola napisała Przemyska.pl 👉 TUTAJ LINK 👈


Poniżej link z kolejnym artykułem, który pojawił się na stronie internetowej Powiatu Jarosławskiego 👉 Uroczyste poświęcenie Katolickiego Mikołajkowego Przedszkola im. św. Jana Pawła II (jaroslawski.pl)

Serdecznie dziękujemy pracownikom TVP3 Rzeszów i powiatu jarosławskiego, redakcjom Przemyskim i Nowin, za przygotowanie materiałów i zainteresowanie tym pięknym wydarzeniem, które było ważne dla całej naszej wspólnoty, wszystkich zaproszonych Gości oraz każdego, kto był w jakikolwiek sposobu związany z powstaniem tego wielkiego dzieła.