Dziś w Mikołajkowym Przedszkolu zabrzmiała „Barka”. 
W dniu 106. urodzin św. Jana Pawła II nasze przedszkolaki wspólnie odśpiewały ukochaną pieśń Ojca Świętego, żeby uczcić pamięć Wielkiego Polaka.
Było prosto, dziecięco i z serca. Dokładnie tak, jak lubił nasz Papież.
Dziękujemy dzieciom za piękne wykonanie, a Paniom za przygotowanie
tej wzruszającej chwili pamięci i wdzięczności.
Św. Janie Pawle II – pamiętamy! ![]()
</div>
