“Barka” dla św. Jana Pawła II

Dziś w Mikołajkowym Przedszkolu zabrzmiała „Barka”. 🎶
W dniu 106. urodzin św. Jana Pawła II nasze przedszkolaki wspólnie odśpiewały ukochaną pieśń Ojca Świętego, żeby uczcić pamięć Wielkiego Polaka.🕊️
Było prosto, dziecięco i z serca. Dokładnie tak, jak lubił nasz Papież.

Dziękujemy dzieciom za piękne wykonanie, a Paniom za przygotowanie
tej wzruszającej chwili pamięci i wdzięczności.

 

Św. Janie Pawle II – pamiętamy! ❤️

 

</div>